Апофеоз апофігєя: підписи вірян УПЦ (МП) проти автокефалії передали Варфоломію представники політичної партії

11.05.2018 13:23 12

Апофеоз апофігєя: підписи вірян УПЦ (МП) проти автокефалії передали Варфоломію представники політичної партії

Представники партії "Солідарність жінок України" привезли до Стамбула 10 тисяч зверненнь від вірян УПЦ (МП) проти автокефалії Української Церкви. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці похвалилася голова партії Галина Суменкова.

«7-8 травня 2018 року до секретаріату Вселенського Патріарху Варфоломія I, що у Стамбулі, доправлено перші 10 000 звернень від вірних Української Православної Церкви.

Водночас передано і Конституцію України англійською (зокрема статті 5 та 35).

Так, статтею 5 Основного Закону України - Конституцією наша Держава проголошена республікою і визначено, що "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ...Ніхто не може узурпувати державну владу", - пише вона.

Політик у своєму дописі нагадує про ст. 35 Конституції, згідно з якою Церква в Україні відокремлена від держави, а школа від Церкви. Семенкова також виклала фото, де вона у побожній хустинці та у компанії ще двох кур'єрів позує у дворику посеред валіз з паперами.

Як відомо, в УПЦ (МП) на словах завжди виступала проти втручання політиків у церковні справи. Священнослужителі УПЦ (МП), зокрема, висловлювали стурбованість, що тема автокефалії перестала бути суто церковною і нею заціавиввся Президент та паламент. На їхню думку, «для Церкви питання автокефалії є не політичним, а еклезіологічним, тобто таким, що стосується життя й природи Церкви, як Тіла Христового (пор. Єф. 1:22-23)».

Слід зауважити, що турецький вояж Галини Суменкової не пройшов непоміченим для представників Київського Патріархату. Речний УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря) цю ситуацію з поїздкою, передачею бланків Патріарху та Конституцію ангійською назвав «апофеозом апофігея».

«Голова ПОЛІТИЧНОЇ партії «Солідарність жінок України» (виявляється, що ця структура, яка у 2004 р. створювала «коаліцію на підтримку кандидата В. Януковича», ще досі животіє) у своєму ФБ написала, що передала в секретаріат Вселенського Патріарха «перші 10 000 підписів» проти автокефалії Церкви в Україні.

А ще, як зауважує в дописі ця голова, передали екземпляр Конституції України англійською мовою, щоб нагадати, що у нас Церква відділена від держави.

Стоп. Ще раз...

Голова маргінальної псевдо-ПАРТІЇ передає підписи, добровільно-примусово зібрані в ЦЕРКВАХ МП, щоби заявити «протест проти втручання політиків у справи Церкви».

Апофеоз апофігєя.

Сподіваюсь, що у Стамбулі ціни на вторинну сировину пристойні. Адже доправлене туди солідарними з Януковичем панянками може послужити благу Церкви хіба що як макулатура» , - написав він на Фейсбуці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71117/

Следующая новость
Предыдущая новость

Деньги на карту в течение 15 минут Тонометры позаботятся о вашем здоровье 24 Вулкан зеркало Капи на зуби або металеві брекети: що обрати? В Киеве исламские шейхи вошли в жюри конкурса верстки и графического дизайна

Публикации