Звання Праведника митрополиту Андрею Шептицькому присвоїть Комітет «Саду Праведників» Мілану

14.02.2020 16:19 0

З ініціативи Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, Асоціація «Сад Праведників-Ґаріво» Мілану прийняла кандидатуру митрополита Андрея Шептицького для присвоєння титулу Праведника та вирішила помістити його ім’я за заслуги перед людством у Віртуальному Саді Праведників.

Асоціація «Сад Праведників – Ґаріво» діє в Мілані з 1999 р. та займається присвоєнням звання Праведника для людей, які під час різних геноцидів проявили моральну стійкість та людяність у порятунку осіб іншої національності, ризикуючи власним життям. З ініціативи «Ґаріво» у різних країнах світу були створені пам’ятні сади, у яких висаджуються дерева на честь Праведників людства; проведено низку ініціатив законодавчого характеру на рівні Європейського Союзу, зокрема щодо встановлення Дня Праведника; реалізовано багато просвітницьких проєктів з метою популяризації прикладу Праведників для запобігання злочинам минулого в наш час. Президентом асоціації є Ґабріель Ніссім, відомий історик та автор багатьох книг про геноциди та героїчні історії окремих людей, які виявили моральну стійкість перед тоталітарними режимами.

Церемонія вручення відзнаки Праведника для митрополита Андрея Шептицького відбудеться 10 березня, о 15:00, в приміщенні Міської ради Мілану. Окрім цієї події, програма візиту Глави УГКЦ до Мілану передбачає:

7 березня, 19:30 – Молебень за Україну в українській громаді святого священномученика Йосафата (via Pinturicchio, 35)

8 березня, 13:00 - Архиєрейська Божественна Літургія в катедральному соборі Мілану

http://ugcc.ua/announces/kom%D1%96tet_sadu_pravednik%D1%96v_m%D1%96lanu_prisvoit_mitropolitu_andreyu_sheptitskomu_zvannya_pravednika_88678.html

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78905/

Следующая новость
Предыдущая новость

Какова польза от автономной GSM сигнализации? Сильные впечатления оставляет игра в казино Кинг Профессиональный семейный адвокат Как защитить нагревательные приборы от накипи Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua

Публикации