Зустрічі в Аммані за ініціативою Єрусалимського Патріарха не буде, - грецькі ЗМІ

25.01.2020 8:08 3

Зустрічі в Аммані за ініціативою Єрусалимського Патріарха не буде, - грецькі ЗМІ

Все йде до того, що авантюру під егідою РПЦ спустять на гальмах, повідомляє видання Церкваріум.

Як зазначає відоме грецьке медіа Ethnos, Вселенському Патріарху таки вдалось умовити Єрусалимського Патріарха не форсувати зустріч в Аммані, на яку було б запрошено Предстоятелів всіх Церков. Зустріч, як вже всім зрозуміло, було зініційовано РПЦ задля створення опозиції Вселенському Патріарху через його "втручання" в українську церковну кризу. Власні джерела Ethnos говорять, що на всі свої листи-запрошення до предстоятелів Єрусалимський Патріарх отримав "очікувану відповідь" (тобто, відмову). А тому сам ініціатор амманської зустрічі прислухався до прохання Вселенського Патріарха більше не наполягати на своїй ініціативі. В якості підтвердження цієї інформації грецьке видання зауважує, що досі нікому не було надіслано інформації з точною датою та місцем проведення цих зборів.

Нагадаємо, що єдиною Церковю, яка погодилась приїхати на зустріч, є церква Чеських земель та Словаччини. Предстоятелі Елладської та Кіпрської Церков публічно відмовились від поїздки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78640/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественное оформление наружной рекламы Вас интересует создание видеоконтента? Рекомендуем обращаться в компанию «Cinema Friends Production»! Где заказать дизайн интерьера? Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю

Публикации