Злодії з храму УПЦ МП на Донеччині винесли гроші, зібрані для хворого малюка

06.05.2020 0:18 0

У ніч з 2 на 3 травня злодії пограбували храм святителя Спиридона Триміфунтського в місті Торецьк (Донецька область). Вони викрали гроші з опечатаних кухлів для пожертв, а такаж забрали велику суму, яку парафіяни збирали на термінове лікування для п’ятимісячної дитини. Про це інформує «Обрій».

«Вони оглядали святині, що зберігаються на престолі і жертовнику. Однак зрозумівши, що виготовлені вони аж ніяк не з дорогоцінних матеріалів, залишили їх ”, – розповіли в прес-службі Горлівської і Слов’янської єпархії УПЦ МП.

За словами сторожа, коли він перебував у підвальному приміщенні храму, то почув нагорі кроки кількох людей і голоси – чоловічий і жіночий. Поки сторож піднімався нагору і оглядав храм, грабіжники втекли.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/80054/

Следующая новость
Предыдущая новость

Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Изготовление любых видов наружной рекламы Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища

Публикации