Журналіст "1 + 1" запропонував гроші кореспонденту APnews за поцілунок ікони в Києво-Печерській лаврі

21.04.2020 13:48 3

Журналіст

У пошуках вдалого кадру наші колеги з "1 + 1" запропонували нашому стримеру гроші, якщо він поцілує ікону на камеру. Про це повідомляє АРnews.

Курйозна ситуація в Києво-Печерській лаврі з позаштатним кореспондентом редакції APnews. Після того, як сюди привезли Благодатний вогонь з Єрусалиму, і роздали скіпи всім бажаючим, у храмі в основному залишилися журналісти, фотографи і церковні службовці. У пошуках вдалого кадру наші колеги з "1 + 1" запропонували нашому стримеру гроші, якщо він поцілує ікону на камеру.

Далі, пряма мова:

"Я фотографував в церкві. Разом зі мною там крім священиків перебували інші журналісти, фотографи, і оператори. Всі намагалися підібрати вдалі кадри, в тому числі і оператор і журналіст" 1 + 1 ". У якийсь момент, мабуть втративши той момент , що я їх колега вони разом підійшли до мене і кажуть: "Вибачте, ви не могли б на камеру поцілувати ікону? Я ввічливо відмовився, пославшись на "негігієнічно" і безглуздість цього процесу. Тоді, недовго думаючи і посміхаючись вони запропонували мені за це гроші. Природно я посміявся і відмовився ", - розповів наш позаштатний кореспондент.

Так і не дочекавшись ні від кого поцілунку ікони журналіст з оператором пішли на пошуки інших кадрів, де нашому кореспонденту вдалося зробити фото пропонував йому гроші людини.

Тепер зрозуміло, як нашим колегам іноді вдається отримувати вельми "цікаві кадри"

На фото чоловік з мікрофоном 1+1, що пропонував гроші за поцілунок ікони.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/79849/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить софтшелл куртку онлайн Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Готувати смачно просто і зручно FoodEx - правильне харчування з доставкою додому Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас»

Публикации