Завтра по всій Україні пройдуть церемонії пам'яті жертв Голокосту

26.01.2020 13:09 3

Завтра по всій Україні пройдуть церемонії пам'яті жертв Голокосту

Завтра, 27 січня, в День пам'яті жертв Голокосту, в різних містах України пройдуть пам'ятні церемонії, траурні мітинги, меморіальні виставки та інші заходи в пам'ять про жертви Катастрофи. Про це повідомляє сайт Об'єднаної єврейської громади України.

У цей день в Україні і по всьому світу будуть згадувати євреїв, які були знищені нацистською машиною Голокосту тільки за те, що вони були євреями.

Всього за роки Другої світової війни було вбито близько шести мільйонів євреїв. У 2020 році пам’ятні церемонії об'єднані однією ідеєю під назвою «Шість мільйонів сердець».

Заходи пройдуть практично в усіх містах України, в яких відбувалися масові розстріли євреїв, де знаходяться меморіали і колишні гетто.

Так, церемонії пройдуть в Білій Церкві, Нікополі, Запоріжжі, Дніпрі (в інституті «Ткума» та єврейському музеї міста), Мелітополі, Маріуполі, Харкові, Львові, Чернівцях, Одесі, Києві, Кропивницькому та інших містах України.

Крім основних церемоній та покладання квітів і каменів (за єврейською традицією) до меморіалів, в різних містах пройдуть численні пам'ятні виставки, лекції, бесіди, вистави і зустрічі з тими, хто вижили в Голокост і Праведниками, які їх рятували.

Нагадаємо, що в Ізраїлі вже пройшов Форум з Голокосту за участю української делегації на найвищому рівні. В рамках Форуму Президент України провів низку зустрічей, на яких обговорив важливість пам'яті Голокосту в сучасному світі.

Крім цього, в Ізраїлі є свій день пам'яті - Йом а-Шоа. В цей день в єврейській державі шанують пам'ять не тільки жертв, але і героїв Катастрофи, які ризикували життям заради порятунку євреїв. Йом а-Шоа пройде в Ізраїлі цієї весни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78668/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Заказать вскрытие замка в Киеве Ракетки для бадминтона У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ"

Публикации