Захист подав клопотання до суду про припинення алуштинської «справи Хізб ут Тахрір»

28.04.2020 14:58 0

Захист подав клопотання до суду про припинення алуштинської «справи Хізб ут Тахрір»

Захист фігурантів алуштинської «справи« Хізб ут Тахрір» на попередньому засіданні в Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону 27 квітня заявив низку клопотань, в тому числі про припинення кримінальної справи через «відсутність складу злочину». Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на громадське об’єднання «Кримська солідарність».

Повідомляється, що захисники і підсудні брали участь в засіданні у режимі онлайн, а рішення про щодо заявлених клопотань захисисту суд має оголосити сьогодні.

3 лютого підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя продовжив арешт фігурантів алуштинської «справи Хізб ут-Тахрір».

Кримчан затримали російські силовики після обшуків 10 червня 2019 року. ФСБ Росії заявила, що слідчі заходи проходять в рамках кримінальної справи про «організацію або участь в діяльності терористичної організації» і стосуються релігійної організації «Хізб ут-Тахрір», що заборонена в Росії і на анексованій нею території Криму.

Захисники заарештованих і засуджених у «справах Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79964/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Сайт для современных мам Современные услуги печати Каталог автоматов от казино СлотоКинг Как правильно выбрать оружейный сейф?

Публикации