Заборонити сурогатне материнство та міжнародну торгівлю дітьми вимагають від влади України єпископи УГКЦ та РКЦ

14.05.2020 14:18 12

Заборонити сурогатне материнство та міжнародну торгівлю дітьми вимагають від влади України єпископи УГКЦ та РКЦ

Відеозапис, опублікований на сторінці клініки BioTexCom з готелю «Венеція» у Києві, що показує 46 немовлят, які плачуть у ліжках, позбавлені батьківського тепла і які розглядаються як товар, за яким не з’явився покупець, спонукав єпископів УГКЦ та РКЦ в Україні звернутися до влади з настійною вимогою заборонити сурогатне материнство.

«Сурогатного материнства, тобто трактування людей як товару, який можна замовити, виготовити та продати, яке, на превеликий жаль, дозволяє чинне українське законодавство – це проблема, це топтання людської гідності… Такої демонстрації зневаги людської особистості, її гідності - годі й уявити. А це все уможливлює узаконене сурогатне материнство». Це явище є моральним злом та приносить незліченні страждання і поневіряння як народженій таким чином дитині, так і жінці, яка її народила... Комерційне підґрунтя сурогатного материнства з моральної точки зору заслуговує на ще жорсткішу оцінку, адже додається моральне зло купівлі-продажу функцій тіла та самої особи новонародженої дитини. Жодні обставини та наслідки не можуть виправдати практику сурогатного материнства», - наголошують єпископи.

За їх словами, подібна прогалина в українському законодавстві дискредитує нашу Державу в очах європейського суспільства.
Єпископи солідаризуються із закликом Уповноваженої Верховної Ради України з питань прав людини заборонити на законодавчому рівні міжнародну торгівлю дітьми в Україні та вимагають заборонити сурогатне материнство у будь якій формі (альтруїстичній і комерційній), а народженим діткам запевнити належну опіку та можливість усиновлення в родинах.

«Вимагаємо від державної влади врешті звернути увагу на сімейну політику в Україні – створити відповідний орган державної влади, який би опікувався українськими родинами і дбав про те, щоб українським матерям не приходилося торгувати своїм тілом і виношеними під серцем дітьми заради свого та своїх рідних виживання», - закликають єпископи УГКЦ та РКЦ в Україні.
Лист підписали: від імені Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-католицької Церкви Патріарх Святослав та від імені Конференції Єпископів Римо-Католицької Церкви в Україні Архиєпископ Мечислав Мокшицький Митрополит Львівський.

Звернення поширив Католицький медіа-центр.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/80188/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать стальные радиаторы? Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Как жить без ограничений Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Доставка красивых цветов в Ирпене

Публикации