З нагоди Всесвітнього дня релігії експерти пояснили її роль в сучасній Україні

22.01.2020 19:18 0

Сьогодні, 22 січня, в пресцентрі ІА «Главком» відбулась пресконференція з нагоди Всесвітнього дня релігії: «Сучасна Україна – шанс для релігійного відродження».

Метою проведення такого Дня є сприяння взаєморозумінню та діалогу між послідовниками всіх релігій, щоб привернути увагу до загальних духовних принципів і акцентувати на тому, що «релігія повинна бути джерелом єдності».

Як стверджують ініціатори проведення Дня всіх релігій, все людство повинне об'єднатися як члени однієї сім'ї, незалежно від того, яку релігію сповідують.

Участь у пресконференції в Главкомі взяли: Олег Шепетяк, доктор філософських наук, професор, який зробив ретроспективний аналіз впливу релігії на становлення сучасного людства; Людмила Филипович, докторка філософських наук. професорка, завідувачка Відділу філософії та історії релігії Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної Академії наук України, яка розповіла про стан і перспективи релігії в світі та сучасній Україні, зокрема про державно-церковні відносини та конфесійну мережу;
Оксана Горкуша, кандидатка філософських наук, старша наукова співробітниця Відділу філософії та історії релігії Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної Академії наук України. Вона говорила про релігійно-громадянські відносини та виклики релігіям в інформаційну добу.

Спікери висвітлювали питання, пов’язані із місцем та роллю релігії в становленні людських спільнот. Розмова велась в діапазоні від історії релігій до історії майбутнього в релігії.

В рамках пресконференції відбулась презентація тритомної «Історії релігій» доктора філософських наук Олега Шепетяка та десятитомника «Історія релігій в Україні» авторського колективу Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78613/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить накрутку на youtube от профессионалов Горящие туры из Днепропетровска Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением»

Публикации