З Києво-Печерської лаври почали вивозити ікони, книги та інші цінні речі в Москву

28.05.2020 17:48 3

З Києво-Печерської лаври почали вивозити ікони, книги та інші цінні речі в Москву. Про це пише «Хвиля» з посиланням на Telegram-канал.

"Люди зсередини кажуть, що багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг, старовинного одягу зараз виноситься з Лаври, церкви і бібліотеки спорожніли на очах. Що можуть - замінюють на новостворені копії, або вішають табличку, що забрали на реставрацію.

Перерозподіляється все винесене по будинках і квартирах тих священиків, які користуються особистою довірою Онуфрія. Коли буде відновлено повноцінний трафік, це буде вивозитися в Москву. Розподіляється також золото і нал ", - зазначено в повідомленні.

За інформацією Telegram-каналу, настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло займається пошуком способу транспортування в Москву мощей, яке повинне здійснюватися тільки при певному температурному режимі і рівні вологості. Труднощів додає і їх сильна крихкість.

Повідомляється, що поки є замовлення на транспортування мощей 10 осіб.

Telegram-канал має дві версії того, що відбувається. Згідно з першою, в лаврі "готують евакуацію", по другий - єпископ Російської Православної Церкви Патріарх Кирил, який не має можливості приїхати в Київ, захотів "сувеніри" з лаври.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/80384/

Следующая новость
Предыдущая новость

Шаринг на территории Украины, России и Европы Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Лечение косоглазия в клинике Эксимер Семинар для йогов по технике медитации Випассана Что дают курсы массажа и чему можно обучиться?

Публикации