Юдеї України молилися за державу, успішне правління Зеленського та за припинення війни

15.02.2020 17:19 0

Юдеї України молилися за державу, успішне правління Зеленського та за припинення війни

У Дніпрі 4 лютого 2020 року відбувся Форум єврейських громад України, присвячений 70-річчю лідерства Любавічеського ребе. У заході взяли участь понад шестисот учасників зі ста міст України, які представляли 160 громад Федерації єврейських громад України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Djc.com.ua.

На форумі відбулася виставка-презентація діяльності єврейських громад України; лекції відомих єврейських просвітителів і популяризаторів юдаїзму: рабина Фішела Чичельницького (Україна), рабина Алекса Пручанского (Ізраїль), Боруха Горіна (Росія) і рабина Менахема Мендела Тайхмана (Ізраїль); великий гала-банкет з концертною програмою; зустріч і телеміст з оелем ребе, в ході якого учасники форуму направили свої особисті та колективні листи.
Головну мету Форуму організатори сформулювали так: «Продемонструвати світові загальне прагнення не тільки євреїв, а й усіх людей планети, об’єднавши сили і можливості кожного, зробити світ кращим, добрішим, разом протистояти расизму, антисемітизму і ксенофобії, створюючи платформу для миру і партнерства. Унікальна культурна програма, виняткова можливість спілкування із спікерами міжнародного рівня, знайомство з партнерами з усієї України... У межах Форуму відбулося інтерактивне привітання Президента України В. Зеленського, прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Під час прямого включення з Йоелем Едельштейном, спікером Кнесету, ізраїльським політиком українського походження, всі разом молилися за Україну, за її шлях, за припинення війни і мир в усьому світі».
Перед початком офіційного відкриття Форуму відбувся підхід до преси керівників Федерації єврейських громад України - рабина Шмуеля Камінецького, головного рабина Дніпра і регіону і головного рабина Федерації єврейських громад України; рабина Меїра Стамблер, голови Ради Федерації єврейських громад України, і Моше (Михайла) Пекарєва, одного з лідерів єврейської громади Маріуполя.
Урочисте засідання в залі «Синай» центру «Менора» почалося з виконання державного гімну України, потім відбувся підрахунок регіонів України, делегати яких були присутні в залі, включаючи Автономну республіку Крим. Назву кожного регіону зал зустрічав бурхливими оплесками.
До учасників Форуму звернулися головний рабин Дніпра і регіону, головний рабин Федерації єврейських громад України Шмуель Камінецький; голова Ради Федерації єврейських громад України рабин Меїр Стамблер; спікер Кнесету (парламенту Ізраїлю) Юлій Едельштейн і відомий популяризатор іудаїзму і міжнародний лектор рабин Алекс Пручанский.
Кульмінаційним моментом Форуму стало оприлюднення колективного листа до Любавічеського ребе, який був підписаний всіма учасниками перед початком засідання. "Просимо особливого благословення президенту України, Володимиру син Рими Зеленському, щоб йому вдалося керувати країною чесно і справедливо, вірячи у Всевишнього, Творця світу. І нехай йому вдасться вплинути на світ, привівши його до духовної досконалості", - йдеться, зокрема, в листі духовному лідеру хасидів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/78914/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сервис бытовых услуг Master911 У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Где получить диплом по гештальт-терапии Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Удобная и надежная тепловая пушка

Публикации