«Яд Вашем» вибачився за проросійську брехню на Форумі пам'яті Голокосту

06.02.2020 6:39 0

«Яд Вашем» вибачився за проросійську брехню на Форумі пам'яті Голокосту

Дирекція меморіалу «Яд Вашем» визнала, що матеріали Міжнародного форуму пам'яті Голокосту містили спотворення історичної правди - «неточності», «одностороннє подання фактів» і «не відповідали даним досліджень» Яд Вашем. Лист з вибаченнями було направлено до редакції «Гаарец». Про це повідомляють Новини Ізраїлю.

«На превеликий жаль, відеоматеріали, представлені на Форумі, не показують складну картину Голокосту і Другої світової війни ... Приносимо вибачення за цю надзвичайно прикру неприємність», - йдеться в листі за підписом голови Міжнародного відділу досліджень Голокосту «Яд Вашем» Дана Міхмана.

Відеоматеріали до форуму готував його головний спонсор - фонд російсько-єврейського «олігарха» Моше Кантора. У цих матеріалах не було згадок про пакт Молотова-Ріббентропа, поділ Польщі і ролі сталінського СРСР у розв'язанні Другої Світової війни. Сталінський СРСР був зображений чи не єдиним борцем з нацизмом і його одноосібним переможцем.

Ізраїльські організатори Форуму, включаючи МЗС і канцелярію президента Рівліна, навіть не сперечалися з російською стороною. Єврейська держава фактично підтримала путінську версію «історичної правди» про війну і Голокост. Джерело в уряді пояснювало «Хадашот 12», що Ізраїлю це «не зашкодить, а для Путіна дуже важливо», - і цей «крок доброї волі» допоможе звільнити Нааму Іссахар.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78795/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Кантор - защитник всего человечества На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму

Публикации