Вже освячені паски продаватимуть у магазинах Житомира

04.04.2020 5:08 21

У Житомирі через карантин для непоширення коронавірусу вирішили обмежити традиційне святкування Великодніх свят. Так, паски продаватимуть у магазинах вже освяченими, недільні Богослужіння транслюватимуть по місцевих каналах, а кладовища у поминальні дні закриють.

Про це написав сільський голова Житомира Сергій Сухомлин на своїй фейсбук сторінці і відзначив, що додаткові обмеження на Великдень запровадили, щоб не наражати людей на небезпеку.

Також він закликав усіх поставитися з розумінням до цих рішень і за можливості повідомити своїх рідних та близьких.

Домовилися з хлібзаводами про освячення пасок на виробництві (в торговельних мережах можна буде купити вже освячені), – розповів Сухомлин.

Прямі трансляції Великодніх Богослужінь будуть здійснювати з храмів різних конфесій: Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ, Спасо-Преображенського кафедрального собору УПЦ, церкви Святого Василія Великого УГКЦ та Семінарійського костелу Святого Йоанна з Дуклі РКЦ.

  • Телеканал C-TV. 12 квітня з 10:30 до 12:00 транслюватиметься літургія з Семінарійського костелу Святого Йоанна з Дуклі РКЦ.
  • Телеканал СК1. 19 квітня 00:00 – 03:00 буде транслювати богослужіння зі Спасо-Преображенського кафедрального собору УПЦ;
  • Телеканал СК1. 19 квітня 10:00 – 11: 30 із церкви Святого Василія Великого УГКЦ.
  • Телеканал C-TV. 19 квітня з 23:30 до 03:30 транслюватиметься служба з Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ.

На території Житомирської міської ОТГ у поминальні дні будуть закриті для відвідування кладовища

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/79530/

Следующая новость
Предыдущая новость

Возможность получить международное образование Оборудование для аквариумов и товары для животных Быстрые заработки на азартных играх Миниатюрная овчарка - вельш корги кардиган Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта»

Публикации