ВВС зняла фільм про якутського шамана, який йшов до Москви виганяти Путіна

27.05.2020 20:58 0

ВВС зняла фільм про якутського шамана, який йшов до Москви виганяти Путіна

Якутський шаман, який виступив проти Путіна, став героєм фільму. Російська служба ВВС у документальній стрічці розповіла всю трагічну історію Олександра Габишева, повідомляє видання Ракурс.

Багато хто з росіян не зрозумів такого плану якутського шамана Габишева, тож коли на шляху до Москви його затримала російська поліція, йому мало хто співчував. Особливо дивно дивилися на шамана самі якути та мешканці ближніх регіонів РФ.

Але були у шамана й прихильники — саме вони прихистили кореспондентів ВВС та надали всі необхідні матеріали для документальної стрічки. Зокрема, команда Габишева сподівалася на підтримку у подорожі до Москви, але, як потім стало зрозуміло, у Росії на неї не варто було чекати.

Шаман Габишев навесні 2019 року пішов до Москви. Він вирушив з Якутії та йшов пішки, аби «прогнати Путіна» з Росії. За словами шамана, на такий непростий шлях йому вказав Господь, показавши на Путіна та назвавши його ворогом. 18 вересня на кордоні Іркутської області та Бурятії шамана затримав поліцейський патруль. Йому відразу повідомили про звинувачення у екстремістській діяльності та у публічних закликах до непокори проти влади.

Згодом шамана помістили до психлікарні.

Захист якутського шамана Олександра Габишева подав до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) клопотання про прийняття термінових забезпечувальних заходів у зв'язку з загрозою здоров'ю підзахисного в психлікарні.

З 12 травня Габишев перебуває у психдиспансері, де отримує медикаментозне лікування без відповідного рішення суду.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80370/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как купить подписчиков в Telegram Протестанты готовят в Киеве грандиозный Праздник благодарения Доставка красивых цветов в Ирпене Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков Торговые полки и стеллажи, готовые модели и под заказ в Киеве

Публикации