Вся справа в Євангелії: Турчинов «розкрив секрет» великої і могутньої України

13.02.2020 0:18 0

Вся справа в Євангелії: Турчинов «розкрив секрет» великої і могутньої України

Олександр Турчинов, екс-секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) і координатор Всеукраїнського собору, вважає, що головний успіх величі Сполучених Штатів Америки — в пріоритетах, які базуються на «вічному Євангелії". Про це повідомляє видання Ракурс.

Саме завдяки вищим пріоритетам, а не тільки корпоративним і політичним інтересам, Україна може стати могутньою, як США, вважає Турчинов. Такого висновку він дійшов, відвідавши 68-й Національний молитовний сніданок США, пише прес-служба Турчинова.

Він також розповів, що молитовні сніданки стали традицією не тільки в США, але й в Україні. Це, за словами екс-секретаря РНБО, ще одне свідчення того, що Україна є і буде християнською державою. Водночас мета таких сніданків — «звершення спільної молитви та визначення спільних духовних цінностей».

У прес-службі додали, що напередодні молитовного сніданку Олександр Турчинов провів серію зустрічей з американськими сенаторами та конгресменами, де співрозмовники обговорили реформи в Україні і питання підтримки країни у боротьбі з російською агресією.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78881/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Современные полимерные материалы Фирменная обувь именитого бренда L'CARVARI

Публикации