Встановили, кому належали кістки, знайдені у стінах монастиря

14.03.2020 12:29 0

Встановили, кому належали кістки, знайдені у стінах монастиря

Історики встановили, що кістки, виявлені 135 років тому у стінах англійської церкви Святої Марії та Святого Евсвіта, що в місті Фолкстон, належали святій Енсвіді. Їх заховали у свинцеву шкатулку, щоб захистити від руйнування у період реформації XVI ст.

Дівчина була онучкою короля КентуЕтельберта I (552-616) - першого християнського монарха Англії. Кістки назвали найбільш ранніми перевіреними останками святого в Англії, передає Gazeta.ua з посиланням на Live Science.

"Я підозрюю, що вона померла в юному віці - максимум 17-20 років, можливо, саме після того, як вона стала настоятелькою одного з найперших монастирів в Англії", - каже дослідник Ендрю Річардсон.

Енсвіда народилася близько 640 року. На її прохання батько, король Ідбальд, побудував жіночій монастир у Фолкстоні, до якого вона вступила у 16 років та керувала ним до смерті між 653-663 роками. Дівчина вважалася засновницею обителі та була членом королівської родини, чого було достатньо для визнання святою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79268/

Следующая новость
Предыдущая новость

Медицинский журнал для вас УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Утепление фасадов по доступным ценам и качественно Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Как научить детей английскому языку?

Публикации