Встановили, кому належали кістки, знайдені у стінах монастиря

14.03.2020 12:29 0

Встановили, кому належали кістки, знайдені у стінах монастиря

Історики встановили, що кістки, виявлені 135 років тому у стінах англійської церкви Святої Марії та Святого Евсвіта, що в місті Фолкстон, належали святій Енсвіді. Їх заховали у свинцеву шкатулку, щоб захистити від руйнування у період реформації XVI ст.

Дівчина була онучкою короля КентуЕтельберта I (552-616) - першого християнського монарха Англії. Кістки назвали найбільш ранніми перевіреними останками святого в Англії, передає Gazeta.ua з посиланням на Live Science.

"Я підозрюю, що вона померла в юному віці - максимум 17-20 років, можливо, саме після того, як вона стала настоятелькою одного з найперших монастирів в Англії", - каже дослідник Ендрю Річардсон.

Енсвіда народилася близько 640 року. На її прохання батько, король Ідбальд, побудував жіночій монастир у Фолкстоні, до якого вона вступила у 16 років та керувала ним до смерті між 653-663 роками. Дівчина вважалася засновницею обителі та була членом королівської родини, чого було достатньо для визнання святою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79268/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Стабилизированный мох из Норвегии Провайдер, который предоставляет качественные услуги Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр!

Публикации