Всеукраїнський телемарафон “Україна за сім’ю” відбудеться 7 червня

03.06.2020 5:48 348

Всеукраїнський телемарафон “Україна за сім’ю” відбудеться 7 червня

Традиційно, вже 4 роки поспіль, за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч, через карантинні заходи ця хода не скасовується, а трансформується. 7 червня о 17:00 на телеканалі “Надія” у прямому ефірі розпочнеться телемарафон “Україна за сім’ю”.

У ньому візьмуть участь глави Церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок. У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Організатори телемарафону переконані, що сім’я – це найвища цінність українського народу. Це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я – безцінний дар і єдине справжнє багатство.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, а також партнери – громадські та благодійні організації України. Про це інформує «Слово про слово».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80429/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оборудование и мебель для салонов красоты Как играть в виртуальном казино Кинг Актуальні вакансії для водіїв у Києві Рискуйте и получайте множество призов Игровые автоматы Чемпион

Публикации