Всеукраїнська Рада Церков працюватиме у онлайн форматі

29.03.2020 10:19 0

Всеукраїнська Рада Церков працюватиме у онлайн форматі

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій продовжує міжконфесійну взаємодію в умовах карантину, використовуючи засоби онлайн комунікації.

26 березня відбулося засідання Секретаріату ВРЦіРО в форматі відеоконференції під головуванням Старшого єпископа Української Євангельської Церкви Василя Райчинця, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Представники конфесій обмінялися досвідом проведення Богослужінь в різних церквах, обговорили заходи, які слід вжити в умовах карантину в України з метою недопущення поширення коронавірусу. Йшлося також про особливості організації цього року святкових Богослужінь з нагоди християнського Великодня та іудейського Песаху.

Секретаріат ВРЦіРО розглянув питання покращення комунікації з представниками конфесій на регіональному рівні, щоб ефективно й оперативно доносити відповідну інформацію.

На засіданні Секретаріату було обговорено питання щодо підготовки щорічної Ходи за сім‘ю і дітей, яка запланована на початок червня, та прийняті рекомендації для глав конфесій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/auccro/79452/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща»

Публикации