Вселенський Патріархат закликав вірян не панікувати через коронавірус

13.03.2020 9:09 0

Вселенський Патріархат закликав вірян не панікувати через коронавірус

Священний Синод Вселенського Патріархату, який днями відбувся у Стамбулі, закликав вірян не панікувати через коронавірус та дотримуватися рекомендацій лікарів.

«Незважаючи на серйозність ситуації, рекомендовано бути розсудливими, терплячими та не панікувати. Церква поважає медичну науку. Таким чином, рекомендує всім вірянам дотримуватися офіційних директив Всесвітньої організації охорони здоров’я, відповідних вимог та законодавчих норм відповідних країн», - йдеться у комюніке за результатами зустрічі Синоду.

У документі також сказано: «Константинопольська Церква-Матір емпірично знає, що з його двохтисячного існування Святе Причастя є «протиотрутою до смертності», і залишається непохитною у своєму православному вченні щодо Святої Євхаристії».

Вселенський Патріархат також подякував усім працівникам сфери охорони здоров’я, які протистоять новій пандемії.

Церква закликає вірян до спільного звернення у молитві.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію нового коронавірусу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79235/

Следующая новость
Предыдущая новость

Успешная товарная биржа PolonEX Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Офисная мебель – комплексные решения от компании Григ Изготовление пакетов и нанесение на них печати во Львове Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками

Публикации