«Все одно помремо», - в Росії єпископ РПЦ кличе усіх в храм

15.04.2020 19:59 0

«Все одно помремо», - в Росії єпископ РПЦ кличе усіх в храм

У російському Каменську-Уральському єпископ Мефодій під час звернення до вірян жорстко розкритикував тих людей, які припинили ходити в храм через пандемію коронавірусу та карантин. Він почав стверджувати, що потрібно боятися кари Божої, а не якогось вірусу, а також додав, що "ми всі все одно помремо", тому втрачати нічого.

У мережі спалахнув справжній скандал, адже люди не розуміють, як подібні речі може озвучувати священнослужитель, передає ONLINE.UA.

"Немає чого переживати, треба переживати про інше. Не треба себе від Бога відлучати. Ми все одно помремо, так чи інакше: днем раніше чи пізніше", — заявив єпископ Мефодій.

Він також порівняв сьогоднішні карантинні заходи у Росії із часами комунізму, коли за відвідування храму відправляли у табори. Зрештою Мефодій почав філософськи розмірковувати, що так чи інакше людина вертається у храм. "Нас у храм принесуть, але ліпше прийти у храм своїми ногами. Ми протоптуємо дорогу у Царство небесне для нас самих. Якщо є можливість іти у храм – треба іти", – додав єпископ РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79744/

Следующая новость
Предыдущая новость

Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Основные преимущества проверки на полиграфе Лучшая стоматологическая клиника Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Наружная реклама любого вида

Публикации