«Все одно помремо», - в Росії єпископ РПЦ кличе усіх в храм

15.04.2020 19:59 0

«Все одно помремо», - в Росії єпископ РПЦ кличе усіх в храм

У російському Каменську-Уральському єпископ Мефодій під час звернення до вірян жорстко розкритикував тих людей, які припинили ходити в храм через пандемію коронавірусу та карантин. Він почав стверджувати, що потрібно боятися кари Божої, а не якогось вірусу, а також додав, що "ми всі все одно помремо", тому втрачати нічого.

У мережі спалахнув справжній скандал, адже люди не розуміють, як подібні речі може озвучувати священнослужитель, передає ONLINE.UA.

"Немає чого переживати, треба переживати про інше. Не треба себе від Бога відлучати. Ми все одно помремо, так чи інакше: днем раніше чи пізніше", — заявив єпископ Мефодій.

Він також порівняв сьогоднішні карантинні заходи у Росії із часами комунізму, коли за відвідування храму відправляли у табори. Зрештою Мефодій почав філософськи розмірковувати, що так чи інакше людина вертається у храм. "Нас у храм принесуть, але ліпше прийти у храм своїми ногами. Ми протоптуємо дорогу у Царство небесне для нас самих. Якщо є можливість іти у храм – треба іти", – додав єпископ РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79744/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшая офисная мебель Профессиональные средства для волос и тела Просмотры в инсте – большие продажи Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії Услуги кремации в Киеве

Публикации