Володимир Зеленський закликав глав усіх Церков проводити Богослужіння онлайн

24.03.2020 10:59 6

Володимир Зеленський закликав глав усіх Церков проводити Богослужіння онлайн

Президент Зеленський закликав глав Церков усіх конфесій проводити Богослужіння без присутності вірян, аби не створювати скупчення людей і тим самим не сприяти поширенню коронавірусу. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави.

«Дякую тим главам Церков, які розуміють небезпеку та проводять богослужіння без людей, у режимі онлайн. Впевнений, що й інші глави (церков. – Ред.) доєднаються до такої вимушеної практики. Адже сьогодні людям справді дуже потрібна віра, але не менше їм потрібна елементарна безпека», – сказав Президент України у відеозверненні.

Глава держави вкотре закликав громадян залишатися вдома й не виходити на вулицю без зайвої потреби.

«Це стосується не тільки людей похилого віку, а й усіх громадян. Не створюйте ризик собі та оточенню», – зазначив він.

Володимир Зеленський зауважив, що навіть найбагатші країни світу відверто визнають неготовність своїх медичних систем витримати великі навантаження від кількості хворих на коронавірус.

«Тому завдання номер один – мінімізувати поширення вірусу», – наголосив Президент.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79384/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам Особенности игры на сайте казино Колумбус Кованные металлические оградки в Киеве Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери?

Публикации