Владика Філарет встав на шлях неправди, - у ПЦУ прокоментували заяву екс-очільника УПЦ КП

10.01.2020 14:58 3

Владика Філарет встав на шлях неправди, - у ПЦУ прокоментували заяву екс-очільника УПЦ КП

Речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря) відреагував на заяву владики Філарета про те, що він відкликає свій підпис про ліквідацію Київського Патріархату. За словами архиєпископа, намагання колишнього очільника УПЦ КП протиставити себе ПЦУ знову зазнають поразки.

«Мф 5:37: "Нехай буде слово ваше: так — так; ні — ні, а що зверх цього, те від лукавого."

Заява Патріарха Філарета про «відкликання підпису» під Постановою Помісного Собору УПЦ КП від 15 грудня 2018 р. про припинення окремого існування УПЦ КП та об‘єднання у єдину Помісну Православну Церкву - ще одне свідчення того, що владика встав на шлях неправди, на якому немає благословення Божого.

І саме тому всі його намагання протиставити свою волю соборній волі Церкви - знову і знову зазнають поразки», - написав речник ПЦУ у себе на фейсбуці.

«Цією черговою заявою лише знову ним самим підтверджується, що Постанову Патріарх Філарет підписував.

А щодо «відкликання» - то Постанова Помісного Собору не є договором чи угодою, які можна розірвати. Так само і спадок та ім‘я Київського Патріархату належить Помісній Церкві, а не є приватною власністю одного ієрарха, якою він прагне розпоряджатися на власний розсуд», - наголосив речник ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78473/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подвесные потолки Счастливый билет «Несмотря на коварства, создаваемые врагами», на «православном байк-шоу» в Севастополе покажут книги «о связи Чечни с Матерью Россией» Ответы на основные вопросы о ЭЦП в системе электронного документооборота Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату

Публикации