Влада Яворівського району просить правоохоронні органи розібатися з незаконним будівництвом на місці масових паломництв УГКЦ

20.05.2020 12:38 0

Влада Яворівського району просить правоохоронні органи розібатися з незаконним будівництвом на місці масових паломництв УГКЦ

Влада Яворівського району Львівщини звернулася до поліції і прокуратури з приводу незаконного будівництва дороги і вирубки лісу на Страдецькій (Страдчанській) горі, яка є християнською святинею і місцем масових паломництв.

Про це пресслужба Яворівськой райдержадміністрації повідомила у Facebook, пише Укрінформ.

"Яворівська районна державна адміністрація направила листи в правоохоронні органи щодо недопущення порушення норм чинного законодавства щодо використання та охорони земель Страдчанської гори", - йдеться у повідомленні.

До нього долучені копії заяв до правоохоронних органів.

Як вже повідомляла РІСУ, у Яворівському районі Львівщини, на Страдецькій Горі, яка є місцем масових паломництв, ведеться вирубка лісу і незаконне будівництво дороги.

Про це на сайті парафії Успення пресвятої Богородиці УГКЦ с.Страдч повідомив її парох отець Іван Колтун

У квітні цього рокуТзОВ «Керамбуд» розпочало будівництво на Страдецькій горі об’їзної дороги для обслуговування кар’єру Великопільського родовища пісків. На думку пароха отця Івана Колтуна, вантажівки, які їздитимуть цією дорогою, наражатимуть на небезпеку прочан. Крім того, будівництво і вирубка лісу завдають шкоди природі транскордонного українсько-польського біосферного резервату «Розточчя».

У Львівській обласній держадміністрації з цього приводу повідомили, що ОДА не надавала жодних дозволів щодо будівництва дороги та здійснення рубок лісу у Страдчі.

У с. Страдч розташований Марійський паломницький центр, одна з головних святинь Української Греко-Католицької Церкви. Страдецька Гора є одною з найдавніших українських християнських святинь, адже ще в ХІ ст. тут було засновано печерний монастир.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/80267/

Следующая новость
Предыдущая новость

«Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Где взять справку от гинеколога? Промышленный альпинизм как работа на высоте Лучшие станции для очистки сточных вод

Публикации