Влада Києва просить глав Церков припинити богослужіння у храмах столиці до 31 березня

13.03.2020 6:58 3

У Києві з 12 березня запроваджують обмежувальні заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу. Опублікований протокол засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID-19)».

«Профільні департаменти КМДА направлять звернення до голів релігійних установ, до керівників театрів, кінотеатрів, музеїв, торговельних мереж, торговельно-розважальних закладів щодо виконання вимог Протоколу. Мова йде, в першу чергу, про припинення проведення масових заходів, а також про недопущення працівників з ознаками інфекційного захворювання; проведення обробки антисептичними засобами; встановлення вхідного санітарного контролю; посилення дезінфекційного режиму», - йдеться у Протоколі.

У храмах ці обмеження хочуть застосовувати до 31 березня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79237/

Следующая новость
Предыдущая новость

Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Холодное оружие и сувенирные товары Бездепозитные бонусы за регистрацию в онлайн казино Партии с денежными призами на кону Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения

Публикации