Визнання автокефалії ПЦУ є основною умовою досягнення єдності з православним світом, - Патріарх Варфоломій

11.03.2020 6:39 0

Визнання автокефалії ПЦУ є основною умовою досягнення єдності з православним світом, - Патріарх Варфоломій

Вселенський Патріарх Варфоломій під час святкування неділі торжества православ’я заявив, що будь-яка опозиція питанню автокефалії Православної Церкви України не є канонічною.

Про це 9 лютого повідомила “Ліга.net” з посиланням на Orthodoxtimes.

“Однак є ті, хто має намір завдати шкоди новоствореній Православній Церкві України з метою створення світської установи, яка, з одного боку, буде діяти на противагу церковним принципам і традиціям, а з іншого – стане служити іноземним інтересам в явному протиріччі з православною еклезіологією і синодичним характером православної Церкви”, – сказав Патріарх.

Патріарх Варфоломій наголосив, що рішення про надання автокефалії ПЦУ “освітило канонічну відповідальність вселенського престолу” й актуалізувало канонічні рішення, прийняті на Вселенських Соборах.

“Визнання автокефалії Православної Церкви України від інших православних Церков є основною умовою досягнення єдності з православним світом”, – підсумував Патріарх Варфоломій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/79205/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид Фотомагниты по хорошей цене Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Деньги на карту в течение 15 минут Джиу-джитсу как способ самозащиты

Публикации