Визначені дата і місце похорону митрополита-емерита Філадельфійського УГКЦ Стефана (Сулика)

10.04.2020 3:59 0

Як РІСУ інформувала, у США на 96–му році життя через інфікування COVID-19 6 квітня помер владика Стефан Сулик. Чин похорону відбудеться 13 квітня. Похоронять владику в крипті собору у Філадельфії поряд з єпископом Сотером Ортинським, єпископом Костянтином Богачевським і митрополитом Амброузом Сенишиним.

Про це повідомив митрополит Філадельфійський архиєпископ Борис (Ґудзяк) .

Біографічна довідка:

Народився Тефіан (Сулик) 2 жовтня 1924 р. у селі Бальниця, на Лемківщині, в сім'ї Михайла і Марії Суликів.

Закінчив школу в Самборі в 1944 p. Родина емігрувала в зв'язку з Другою світовою війною. Рукоположений на священика 14 червня 1952 p. у Філадельфії.

29 грудня 1980 р. Папа Римський Іван-Павло II призначив священика Стефана Сулика архиєпископом і митрополитом Філадельфійським. Єпископська хіротонія відбулася 1 березня 1981 р. (головний святитель — Верховний Архиєпископ Йосиф Сліпий).

Митрополит Сулик належав до Конференції єпископів США, був головою Міжобрядової комісії цієї Конференції.

29 листопада 2000 р. Папа Іван Павло II прийняв зречення Стефана Сулика з уряду митрополита Філадельфійського у зв'язку з досягненням ним віку 75 років. В 2001 р. у Львові вийшла книга митрополита Стефана Сулика «Як Стефан став митрополитом», де висвітлені маловідомі сторінки з історії УГКЦ кінця ХХ століття.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79628/

Следующая новость
Предыдущая новость

Рокс казино фриспины и прочие бонусы Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі Где купить одежду и аксессуары для собак оптом Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса»

Публикации