«Висловлюємо співчуття та поділяємо біль», - Предстоятель ПЦУ Епіфаній у роковини депортації кримських татар

18.05.2020 22:49 0

«Висловлюємо співчуття та поділяємо біль», - Предстоятель ПЦУ Епіфаній у роковини депортації кримських татар

ПЦУ висловлює співчуття та поділяє біль від наслідків насильницької депортації кримських татар зі своєї Батьківщини у 1944 році. Про це у себе на Фейсбуці написав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

«В День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Православна Церква України, духовенство та вірні доєднуються до вшанування пам’яті усіх полеглих 76 років тому батьків і матерів, синів і доньок кримськотатарського народу. Вічна їм пам‘ять!», - заявив першоєрарх.

Предстоятель ПЦУ зазначив, 200 тисяч осіб вигнаного з Криму корінного народу, тисячі примусово виселених українців, караїмів та представників інших національностей через приналежність до змішаних шлюбів, а також понад 30 тисяч загиблих лише у перший рік депортації від голоду, хвороб та виснаження.

«Ніяк не можна виправдати злочини проти людяності, коли цінність людського життя, дару Божого, просто нівелюється. Подібних трагічних і болючих сторінок історії, на жаль, у наших народів є багато. Ці рани та глибокі шрами від них залишаються у народній пам’яті назавжди», - наголосив він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80240/

Следующая новость
Предыдущая новость

Памятники любой сложности и цены Профессиональные юридические услуги Качественная печать ценников Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки

Публикации