Викрадені мощі св. Миколая повернули до храму УПЦ МП у Вінниці

05.02.2020 18:00 0

Викрадені мощі св. Миколая повернули до храму УПЦ МП у Вінниці

Викрадені 31 січня 2020 року мощі святителя Миколая Чудотворця повернули до Хрестовоздвиженського храму УПЦ МП у м. Вінниця, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та настоятель Хрестовоздвиженського храму протоєрей Миколай Давидовський зустріли мощі та встановили їх на законне місце перебування – у храмі.

У Вінницькій єпархії висловили вдячність Національній поліції Вінницької області за оперативне реагування на злочин та за повернення мощей свт. Миколая Чудотворця до Хрестовоздвиженського храму.

Нагадаємо, що 1 лютого 2020 року оперативники затримали 37-річного раніше судимого за вбивство чоловіка, якого підозрюють у викраденні мощей свт. Миколая Чудотворця з Хрестовоздвиженського храму УПЦ МП у м. Вінниці. Напередодні зловмисник зайшов до Хрестовоздвиженського храму в обідню пору та виніс мощі. За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Ю. Педоса, оперативники вилучили викрадені мощі у товариша зловмисника, які той йому подарував.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/78796/

Следующая новость
Предыдущая новость

Провайдер, который предоставляет качественные услуги Доставка красивых цветов в Ирпене Стабильность - главный девиз казино интернет НетГейм Врач может понадобиться в любую минуту Монастыри России православные действующие

Публикации