Відсьогодні Ватикан практично закритий для відвідувачів

12.03.2020 5:50 0

Відсьогодні Ватикан практично закритий для відвідувачів

Відповідно до нових розпоряджень італійського уряду по боротьбі з коронавірусів, з 10 березня у Державі Ватикан також посилять заходи щодо попередження зараження вірусом КОВІД-19.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

З сьогоднішнього дня не тільки музеї, а й площа і базиліка св. Петра закриті для екскурсій і для туристів. Закрилося мобільне поштове відділення Ватиканської пошти на площі св. Петра, два магазини Ватиканського книжкового видавництва.

На території Ватикану закрилися магазин промтоварів і їдальня для співробітників, фотосервіс «Оссерваторе Романо», який буде працювати в онлайновому режимі. Аптека, а також супермаркет для співробітників Ватикану будуть відкриті, але всередині можуть одночасно перебувати таке число відвідувачів, при якому забезпечено дотримання дистанції не менше одного метра.

Всі ці обмеження будуть діяти до 3 квітня або до нових розпоряджень.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79225/

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать наклеек по хорошей цене Виды отчетов по практике: студентам на заметку Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Быстрая доставка вкусных роллов и суши Политеизм как побочный продукт древней глобализации

Публикации