Віднайдено десять таємних кімнат у храмі фараона Рамзеса II

11.04.2020 15:48 0

Віднайдено десять таємних кімнат у храмі фараона Рамзеса II

В Єгипті археологи під час розкопок натрапили на унікальну знахідку - десять великих таємних комор у храмі, який був побудований при фараоні Рамзесі II.

Про це повідомляє Zik з посиланням на AhramOnline.

Як розповіли дослідники, у нішах, вирізаних в стінах комор, були знайдені дванадцять голів і кістки жертовних биків Апісів, а під підлогою храмового палацу був виявлений повний скелет бика, який ретельно поховали.

Також археологи виявили безліч залишків продуктів харчування, кольорові таблички з надписом "трон Рамзеса II", мідні будівельні інструменти, глиняний посуд, прикрашений ієрогліфічними написами, і овальні точильні камені.

Зазначається, що так звані кімнати побудували з глиняної цегли і скоріше за все їх використовували у якості зерносховищ.

Разом з тим археологи припускають, що в них зберігали різні ритуальні предмети і обладнання.

За словами генерального секретаря Вищої ради у справах старожитностей Єгипту Мустафи Вазирі, всі об'єкти, що знайшли в кімнатах, поховали ще у 1279 році до нашої ери під час будівництва храму.

До того ж, дослідники переконані, що храм вважався тоді священним місцем.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79660/

Следующая новость
Предыдущая новость

Частный пансионат «Забота о близких» Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Оборудование и мебель для салонов красоты Лучшие приложения на деньги в сети

Публикации