Види оздоблювальних каменів

30.06.2022 14:24 135

Види оздоблювальних каменів

Поняття декоративних можна віднести до всіх каменів з декоративними властивостями. На думку фахівців, слід виключити тільки дорогоцінні камені та високоякісні камені. Часто важко відрізнити, чи даний камінь належить до дорогоцінних, тому багато людей відкидають такий поділ. Купуючи щебінь у Івано-Франківську на сайті https://ifbud.if.ua/shebinu, також варто знати про інші види оздоблювальних матеріалів.

Види оздоблювальних каменів

Декоративні камені широко використовуються в будівництві. Нижче наведено деякі з найбільш популярних прикладів мінералів, які використовуються як декоративні елементи, що прикрашають будівлі та їх оточення.

Граніт

Часто використовується як матеріал для дорожнього будівництва у вигляді бруківки. Існують різні форми кам'яних аксесуарів, які використовуються в садах, парках тощо. Гранітні, розщеплені та зламані камені використовуються при створенні кам'яних садів.

У поєднанні з камінням різних кольорів, таких як базальт, можна створювати цікаві мозаїки. Цінною сировиною є червоний граніт, з нього отримують чудові кам'яні форми, мозаїку та декоративні пластини. Проте це відносно дорого. Формула з граніту часто використовується при будівництві стін, парканів та багатьох інших елементів у будівництві.

Базальт

Характеризується надзвичайно сприятливими фізичними властивостями, високою стійкістю до хімічних і фізичних атмосферних подразників, стійкістю до стискування та стирання. Базальт, завдяки своїм властивостям, практично не розкладається. Базальтові породи використовуються для виготовлення жолобів, труб та інших елементів.

Базальт може створювати монументальні блоки - окремо або в групах, що стоять на землі або виступають над поверхнею води. Вирізаючи базальтові колони, можна одержати дошки різних діаметрів і товщин, які можуть бути використані для підкладки доріг і внутрішніх дворів, наприклад, у комбінації з червоним або сірим гранітом. За допомогою пластин великої товщини можна створити кам'яні сходи.

Мармур

Це метаморфічна порода, що створюється процесом перетворення вапняків, рідше доломітів. Широко використовується з часів античності як будівельний, скульптурний та архітектурний матеріал. Мармурові плити найчастіше використовуються в будівництві для внутрішньої обробки, а рідше зовнішніх фасадів.

Правильно оброблені, мармурові скелі добре виглядають в садовій архітектурі. Вони забезпечують сильний контраст до зеленого саду, завдяки своєму природному кольору.

Тел. для замовлення сипучих матеріалав - +380681234596

Компанія - IfBud

Предыдущая новость

Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков Церковные изделия высокого качества Благотворительный фонд Андрея Доценко Сайт Casino Tramps подарит удовольствие в бесплатных слотах Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове

Публикации