Від коронавірусу помер вже десятий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

31.05.2020 10:38 12

Від коронавірусу помер вже десятий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

Насельник Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ єродиякон Полікарп (Сидоров) помер від ускладнень через двосторонньої пневмонії. Про це пише Портал "Credo.Press".

"Отець Полікарп помер від ускладнень, викликаних запущеною двосторонньою пневмонією", - повідомляється в Telegram-каналі Лаври.

Раніше від ускладнень, викликаних коронавирусною інфекцією, померли шість насельників лаври, а ще троє - від загострення хронічних захворювань в період інфекції.

За неофіційними даними, коронавірусом було інфіковано до 150 насельників головного монастиря РПЦ.

14 травня стало відомо про кончину єромонаха Модеста (Панченка); 12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще ряд братів померли в цей же час від інших захворювань.15 травня помер ігумен Ферапонт.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80415/

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа автомобиля: Эффективные советы для быстрой и успешной сделки Как получить займ без справки о доходах? Выбираем кроссовки на года Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Детективные агентства в Одессе. Ошибки при выборе частного детектива

Публикации