Від коронавірусу помер вже десятий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

31.05.2020 10:38 12

Від коронавірусу помер вже десятий насельник Троїце-Сергієвої Лаври

Насельник Троїце-Сергієвої Лаври РПЦ єродиякон Полікарп (Сидоров) помер від ускладнень через двосторонньої пневмонії. Про це пише Портал "Credo.Press".

"Отець Полікарп помер від ускладнень, викликаних запущеною двосторонньою пневмонією", - повідомляється в Telegram-каналі Лаври.

Раніше від ускладнень, викликаних коронавирусною інфекцією, померли шість насельників лаври, а ще троє - від загострення хронічних захворювань в період інфекції.

За неофіційними даними, коронавірусом було інфіковано до 150 насельників головного монастиря РПЦ.

14 травня стало відомо про кончину єромонаха Модеста (Панченка); 12 травня помер один з найстаріших насельників Лаври схиархимандрит Рафаїл (Іванов); раніше сайт Лаври повідомляв про те, що головний лікар монастиря і Московської духовної академії (МДА) ігумен Тихон (Барсуков), архимандрит Іліан (Племенюк) і єродиякон монастиря Калліст (Косулин) померли через коронавирус, ще ряд братів померли в цей же час від інших захворювань.15 травня помер ігумен Ферапонт.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80415/

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино для тех, кто привык побеждать Купить надежные стальные двери Вчимо англійську швидко та ефективно Большой выбор межкомнатных дверей Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму

Публикации