Від імені Юраша аферисти продовжують надсилати прохання про пожертви

17.01.2020 23:09 0

Від імені Юраша аферисти продовжують надсилати прохання про пожертви

Від імені відомого релігієзнавця Андрія Юраша аферисти й надалі продовжують надсилати священнослужителям прохання на пожертви людям, які повернулися із зони військових дій, чи для сімей, в яких хтось загинув на російсько-українській війні.

Про це релігієзнавець написав у себе на Фейсбуці.

«Сьогодні знову нова хвиля провокацій і аферизму: все той же міфічний «Сергей Владимирович Боголюбов» із все того ж номера телефону (0638344113) тероризує десятки людей із релігійного середовища, представляючись то моїм заступником, то моїм помічником і вимагаючи грошей для різних міфічних цілей...», - зазначив він.

Андрій Юраш дивується, чому правоохоронці ніяк не можуть ідентифікувати та затримати людину, яка займається відвертим ошуканством.

«Якщо не можете цю людину «вирахувати» самостійно, то, принаймні, запитайте мене, і я дам вам контакти багатьох людей, які були «ощасливлені» спілкуванням з суб‘єктом, що називає себе паном «Боголюбовим»», - порадив Юраш.

«Телефонують мені і сигналізують про злочинця сьогодні цілий ряд людей з різних регіонів. Питають, чому така хвиля провокацій знову? І самі ж відповідають: мабуть, скоро співбесіда на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті, а тому треба мене скомпрометувати і підкинути в релігійне середовище певний негативний меседж...

Даремно намагаєтесь! Сподіваюсь, всі це добре усвідомлюють і розуміють», - додав він.

Як вже інформувала РІСУ, Андрій Юраш 13 січня вперше розповів, що шахраї від його імені видурюють гроші. Він також написав, що про ці випадки він повідомив поліцію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/78551/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як правильно вибирати ляльку? Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Виды вкладок В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів

Публикации