Від COVID-19 помер сербський єпископ, який заразився під час обходу вірян

30.03.2020 16:08 0

Від COVID-19 помер сербський єпископ, який заразився під час обходу вірян

Єпископ Валевський Сербської Православної Церкви Мілутін Кнежевич помер у віці 71 року від захворювання, викликаного коронавірусом.

Про це повідомили у понеділок, 30 березня, національному телебаченню Сербії РТС у медичному центрі “Драгіша Мішовіч” у Бєлграді, передає Релігійна правда з посиланням на ТАСС.

Єпископ Мілутін заразився під час обходу вірян. Церковний ієрарх помер за кілька днів.

За даними місцевих ЗМІ, разом з єпископом заразилися два священника. Про їхній стан інформації немає.

Крім того, раніше від наслідків зараження коронавірусом помер глава міськради Валево Мілорад Іліч, його дружина перебуває у важкому стані.

Найбільше інфікованих зафіксовано у Бєлграді, а також у місті Валево. Влада розглядає можливість ізолювати Валево силами армії.

На цей час у Сербії заражений 741 особа, 13 осіб померли, 55 перебувають на апаратах штучної вентиляції легенів. Сербія через пандемію повністю закрила кордони, в країні діє надзвичайний стан і комендантська година. Скасовано парламентські вибори, припинено міжміське автобусне і залізничне сполучення. Людям старше 65 років заборонено виходити на вулиці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79476/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение косоглазия в клинике Эксимер Кованные металлические оградки в Киеве Качественная печать ценников Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям Курс валют – выгодный обмен в Днепре

Публикации