В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році?

04.11.2017 11:01 129

В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році?

Фінансові експерти та можновладці європейських держав останнім часом часто піднімають питання – в якій валюті краще зберігати кошти у 2018 році. Курс валют завжди був індикатором визначення багатьох економічних тенденцій. На сьогодні спеціалісти акцентують увагу на нестабільності євро та очікуваному зростанні курсу американського долара.

У 2018 році слід очікувати на чергову зміну трендів на ринку валют. Особливо це стосується значних курсових коливань, що, перш за все, залежать від політичного та економічного впливу. Не зайвим буде враховувати ці тенденції при виборі валюти для формування збережень та вкладів у фінансових установах.

Американська банкнота збереже оптимістичну динаміку укріплення. Показники у сфері макроекономіки США вказують про збільшення економічного росту і зменшення показника безробіття громадян.

Основною проблемою також залишається нестабільність курсу євро, пише Minfin.com.ua. Це буде негативно відбиватися на думках інвесторів з інших країн. Економіка європейських держав поновлює позитивну динаміку, але суттєві ризики у політичній сфері на жаль можуть знову послабити європейську валюту. Окрім того, настрої у банківському секторі досі залишаються достатньо напруженими.

Оптимістичний характер сценарію для євро вплине на значне укріплення позицій стосовно до інших валют. Вдале завершення виборчого процесу у Франції та Німеччині, а також вирішення спірних питань та проблем з Brexit, будуть поштовхом для росту євро.

Враховуючи дані прогностичні течії, кращим виходом зі спірної ситуації стане використання диференційованого підходу в процесі вибору валюти для вкладів. Розподілення між національною валютою, чи то буде гривня, чи рубль, та доларом і євро, має бути рівномірним.

Варто також не забувати про нестійкість курсу євро на фоні ускладненої ситуації у банківському секторі. Як наслідок майбутнє валюти все ж залишається невизначеним. Однак долар зберігає великий потенціал для укріплення.

Також не зникає ризик девальвації національної валюти на більш масштабному рівні в країнах пострадянського простору, якщо ціни на нафту продемонструють песимістичну динаміку.

Керівництво країн націлено на розвиток власної економіки, тому рекомендують зберігати вклади у національній валюті, що пов’язано з тенденцією сповільнення інфляції у 2017 році. В результаті відсоток по банківському вкладу буде компенсувати можливе знецінення збережень.

Фінансисти рекомендують використовувати оптимальну модель для вкладу: долар – 40%, євро - 30 %, національна валюта – 30 %.

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление лучшей наружной рекламы в Киеве Особенности пластиковых окон от Ventana Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Промышленные и пищевые заливные формы из силикона Справка 302 н для трудоустройства

Публикации