В УПЦ МП пригрозили Президенту масовими протестами, якщо у них забиратимуть Києво-Печерську лавру

02.05.2020 7:29 0

Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ МП погрожує зібрати українців на протести “за прикладом народу Чорногорії” у разі, якщо президент підтримає петицію про передачу Києво-Печерської лаври Православній Церкві України.

Про це йдеться в опитуванні, яке запустили на сторінці єпархії у Facebook.

«Ззахист святинь” відбуватиметься “з дотриманням норм карантину”, - йдеться у дописі.

Від 17 березня і до 11 травня в Україні заборонено проведення усіх масових заходів, за участі понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Як РІСУ інформувала, петиція із закликом до президента України Володимира Зеленського припинити використання Києво-Печерської лавриУПЦ МП набрала необхідні 25 тис. голосів.

Петиція із закликом розірвати з УПЦ МП договір оренди і передати Лавру у використання Православній Церкві України була розміщена на сайті президента 15 квітня.

Автор петиції вважає, що УПЦ (МП) не є автокефальною православною Церквою на території України, а її високі церковні єрархи неодноразово були помічені в висловлюваннях і діях, спрямованих проти інтересів українського народу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80004/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення Как заправить картридж? Бисквит классический рецепт в духовке пышный

Публикации