В УКУ моляться за упокій професора Івана Вакарчука (пряма трансляція)

06.04.2020 15:28 18

В УКУ моляться за упокій професора Івана Вакарчука (пряма трансляція)

В університетському храмі Софії-Премудрості Божої (за адресою вул. Козельницька 4) відбувається Панахида за упокій професора та доброго друга УКУ Івана Вакарчука.

Моління очолює о. Богдан Прах, ректор Українського Католицького Університету.

Як раніше повідомляли в УКУ, ще від часів відновлення Львівської Богословської Академії Іван Вакарчук, як ректор унiверситету та голова Ради ректорів Львівщини, послідовно надавав інституційну й особисту моральну підтримку заходам з відродження богословської освіти в Україні та державного визнання богословʼя як академічної дисципліни. А в 2002 р. він радо погодився увійти до складу першої каденції Сенату новоствореного Українського католицького університету та всіляко сприяв в акредитації нових навчальних програм нашого університету. У 2007 р., під час вручення президентом України Віктором Ющенком Іванові Вакарчуку нагороди Героя України, ректор УКУ о. Борис Ґудзяк, оцінюючи безкомпромісну публічну поставу тодішнього ректора ЛНУ під час Помаранчевої Революції, наголосив: “Ви дуже багато зробили для того, щоб це місто, яке має 120 тисяч студентів, понад 20 вищих навчальних закладів, щоб уся наша академічна спільнота ніколи не стала на коліна”.

Поховають Івана Вакарчука на Личаківському кладовищі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79586/

Следующая новость
Предыдущая новость

Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Органічні добрива від українського виробника Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Известное Эльслотс казино на деньги Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин

Публикации