В УГКЦ застерігають вірних від спалювання сухої трави та нищення лісів

25.04.2020 5:30 0

У зв’язку з численними і нищівними пожежами по всій території України Коломийський єпископ УГКЦ видав звернення до вірних, у якому застерігає від необачного спалювання сухої трави.

Як каже владика, в Карпатах цілі сім’ї «годуються з лісу», а тому збереження навколишнього середовища повинне для них бути справою першої ваги. «Підпал сухої трави – це вбивство майбутнього української нації», – йдеться у Зверненні, яке поширив Департамент інформації УГКЦ.

Аналізуючи наслідки від трагічної вирубки Карпатських лісів, спалення землі, забруднення гірських річок, бездумного мисливства, знищення родючих чорноземів через неправильне господарювання, владика Василій взиває до сучасного покоління зупинитися і задуматися над тим, що ми передамо у спадок прийдешньому поколінню.

Він каже, що слова, які ми чуємо на богослужіннях про світло, воду, земні стихії стали для нас буденними та звичними, а насправді це – дари Божі. У Книзі Буття написано: «І побачив Бог усе, що сотворив: і воно було дуже добре» (Бт. 1, 31). Людина ж, яка нищить добро, дароване Богом, як нагадує владика, чинить важкий гріх.

У зверненні також йдеться про те, що кожен, хто живе в Україні, повинен бути патріотом своєї країни, ніколи не сумніватися у власних можливостях, і знати, що навіть маленька людина здатна творити великі діла. На завершення владика цитує Митрополита Андрея Шептицького, який навчав: «Божу батьківську землю любити і не пускати її з рук, і на ній доробитися добробуту на взір інших народів».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79903/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кованные металлические оградки в Киеве Куда поехать отдохнуть в России Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете Лучшие станции для очистки сточных вод Обжимной опрессовочный инструмент для наконечников

Публикации