В УГКЦ висвятять нового єпископа для Австралії

16.01.2020 3:08 6

В УГКЦ висвятять нового єпископа для Австралії

У середу, 15 січня 2020 р., офіційні представники Ватикану повідомили, що Папа Франциск прийняв зречення з пастирського уряду єпископа Єпархії святих Петра і Павла в Мельбурні УГКЦ в Австралії Петра Стасюка.

Водночас новим єпархом Святіший Отець призначив о. Миколу Бичка, єромонаха ЧНІ, парафіяльного сотрудника на парафії святого Івана Христителя в Ньюарку, США.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Біографічна довідка

Владика-номінат Микола Бичок народився 13 лютого 1980 року в Тернополі. В липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, здійснюючи чернече та богословське формування в Україні та Польщі, здобувши ліценціят з душпастирського богослов’я. Склавши 17 серпня 2003 року довічні обіти, 3 травня 2005 року отримав єрейські свячення.

Отець Микола здійснював душпастирські служіння в храмі Матері Божої Неустанної помочі в Прокоп’євську (РФ), був настоятелем монастиря Отців Редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Від 2015 року служить на парафії святого Івана Христителя в Ньюарку, США, Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Австралійська єпархія

Єпархія святих апостолів Петра і Павла з осідком у м. Мельбурні, Австралія, була заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію. Від 1992 року її очолював владика Петро Стасюк, ЧНІ, якому в липні цього року виповниться 77 років життя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78525/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стабилизированный мох из Норвегии Лучшее предложение от игрового клуба Лучшая мужская обувь на любой случай Невероятный гемблинг на суперустройствах Выбираем обувь правильно: совет специалиста

Публикации