В УГКЦ стартує новий відеопроєкт: «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе»

17.05.2020 0:59 0

В УГКЦ стартує новий відеопроєкт: «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе»

Сьогодні, 16 травня, о 21:00 «Живе телебачення» у прямому ефірі презентує перший випуск проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе». У ньому Глава УГКЦ роздумуватиме про важливі християнські істини і намагатиметься доступно пояснити їх глядачеві. У першому випуску він говоритиме про те, з чого починається молитва.

Метою цього проєкту «Живого ТБ» є запропонувати сучасній людині розповідь про важливі духовні істини у доступній формі. Саме тому глядачам пропонується легка розмовна мова в коротких відео. Блаженніший Святослав у першому циклі програм говоритиме на тему молитви: як почати молитися, якою буває молитва тощо.

Хештег проєкту, за яким зможете легко знаходити усі програми: #доступно_про_важливе.

Запрошуємо всіх до перегляду першого випуску проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» вже сьогодні о 21:00. Прямий ефір можна переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Програма «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» буде виходити щосуботи о 21:00, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80219/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить бутсы в Киеве? Курс валюти у Львові На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Лучшее место для покупки мебели

Публикации