В УГКЦ розпочали опитування вірних про готовність повернутися до храмів

29.05.2020 10:29 0

В УГКЦ розпочали опитування вірних про готовність повернутися до храмів

Департамент інформації УГКЦ проводить опитування вірних про вихід з карантину та їхню готовність повернутися до власних храмів. До участі в опитуванні запрошуються усі охочі. Відповісти на запитання про готовність повернення до власного храму можна на Facebook-сторінці Української Греко-Католицької Церкви.

З 22 травня з ініціативи Уряду в Україні розпочався період так званого адаптивного карантину: карантинні заходи, спричинені пандемією коронавірусу, поступово послаблюються. Йдеться, зокрема, і про участь у релігійних заходах. Донедавна існувало єдине правило про участь у богослужіннях не більше 10 осіб.

Віднедавна у багатьох регіонах України було дозволено проведення релігійних заходів, за умови участі не більше однієї особи на 10 метрів квадратних площі будівлі, де проводиться релігійний захід.

"Поки що невідомо, коли карантин повністю завершиться, і вірні зможуть повернутися до храмів. Однак цікаво, наскільки вже тепер самі вірні хотіли б повернутися до храму для участі у звичному парафіяльному житті. Тому ласкаво запрошуємо усіх відповісти на запитання про вихід з карантину і повернення до вашого храму. Результати опитування будуть корисними для Антикризового центру УГКЦ, який розпрацьовує шляхи виходу нашої Церкви з карантину", - зазначають організатори опитування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80387/

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Тысячи люстр на одном сайте Трактование и значение сна для человека Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш"

Публикации