В УГКЦ перенесли дату хіротонії нового єпископа для Австралії

10.04.2020 8:09 0

В УГКЦ перенесли дату хіротонії нового єпископа для Австралії

Архиєрейська хіротонія отця Миколи Бичка на правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) за попередньою інформацією відбудеться 7 червня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Про це в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ повідомив владика-номінант.

«Через пандемію коронавірусу Блаженніший Святослав запропонував перенести хіротонію з 26 квітня на 7 червня 2020 року, щоб не наражати людей на небезпеку. Я цілком підтримую таке рішення, яке вважаю на сьогодні мудрим і виваженим. Сподіваюся, що до цього часу карантин завершиться і не буде перешкоди для вірних взяти молитовну участь у єпископській хіротонії», — висловив сподівання о. Микола.

Як і планувалося, Святу Літургію очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, головний святитель. А співсвятителями будуть — владика Ігор Возьняк, митрополит Львівський УГКЦ, та владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

15 січня 2020 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив новим єпархом єпархії УГКЦ Святих Петра і Павла в Мельбурні преподобного о. Миколу Бичка, ЧНІ. Водночас було повідомлено про те, що Святіший Отець прийняв зречення з пастирського уряду, подане владикою Петром Стасюком, дотеперішнім єпархом цієї єпархії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Біографія: Владика-номінант Микола Бичок народився 13 лютого 1980 року в Тернополі. В липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя. Отримав чернече та богословське формування в Україні та Польщі та здобув ліценціат з душпастирського богослов’я. Склавши 17 серпня 2003 року довічні обіти, 3 травня 2005 року отримав ієрейські свячення.

Отець Микола здійснював душпастирське служіння в храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Прокоп’євську (РФ), був настоятелем монастиря отців редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Від 2015 року служить у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США, Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла з осідком у м. Мельбурні, Австралія, була заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію. Від 1992 року її очолював владика Петро Стасюк, якому в липні цього року виповниться 77 років.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79625/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Быстрый обмен с Киви на Приват Юридическая помощь онлайн во всех сферах Магазин качественной европейской обуви У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців

Публикации