В ПЦУ закликають вірян не боятися причащатися через коронавірус

07.03.2020 18:59 0

В Православній Церкві України заявила, що коронавірусом не можна заразитися через причастя. Про це митрополит УПЦ Дмитро Рудюк написав на сторінці в Facebook.

«Останніми днями поширюється чимало інформації щодо того, як вірянам поводитися в церкві під час богослужінь і особливо причастя Святих Христових Тайн у годину лютих випробовувань щодо поширення короновірусу. Застерігаю вас від того, що всіляка зневага до страшних животворчих Тіла і Крові Господніх, які подаються з Святої Чаші, придумування всяких способів причастя, які заперечують традиційну форму причастя у Православній Церкві, або якісь обмеження в причасті істинних Тіла і Крові Господа Ісуса Христа є нічим іншим, як зневагою, богохульством і відсутністю віри в Господа Ісуса Христа та Його Чесних Тіла і Крові», - написав він.
За словами митрополита, традиційне причастя, під час якого віруючі п'ють вино з однієї ложки не сприяє поширенню вірусу. Він закликав не сіяти паніку серед людей і не придумувати альтернативні способи причащання.
У той же час митрополит закликав дотримуватися інших рекомендацій відповідно гігієни і зміцнення імунітету.
Станом на 6 березня в Україні зареєстровано лише один випадок захворювання на Covid-19. Про це інформує Галком.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79179/

Следующая новость
Предыдущая новость

Европейское гражданство: кратчайший путь Как клеить флизелиновые обои самостоятельно Реклама и эффективное развитие интернет ресурсов Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові Доступные ритуальные услуги в Николаев

Публикации