В Острозі виступили шістсот колядників з усієї України

12.01.2020 19:09 0

В Острозі виступили шістсот колядників з усієї України

Вп’ятнадцяте у студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького НаУ «Острозька академія» відбувся Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів. Подію приурочили до «Всесвітнього року Біблії-2020», повідомляють Новини по-рівненськи.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь сорок вокальних колективів та солістів, а це – шістсот учасників різних релігійних конфесій зі всієї України.

Духовно-мистецька подія відбулася 11 січня. Учасників фестивалю привітали представники університету, влади та духовенства.

«Приємно, що на Рівненщині зберігають історико-культурну спадщину. Такими заходами ми розвиваємо духовність, плекаємо українську культуру та підтримуємо прадавні традиції. Бажаю всім гарного, творчого настрою, посмішок на обличчях та відчуття величності цього свята», – звернувся до учасників фестивалю начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Варто зазначити, що минулоріч фестиваль встановив рекорд України у категорії «Масові заходи» за «Найширше представлення християнських релігійних конфесій України та світських творчих колективів у прославленні Новонародженого Ісуса Христа».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/78494/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Особенности транзакций и видеослоты, как лучший вариант активных ставок Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Морское крюинговое агенство для успешного трудоустройства

Публикации