«В оновлений світ після пандемії молодь має увійти зі справжніми цінностями», - Глава УГКЦ

03.04.2020 16:19 0

«В оновлений світ після пандемії молодь має увійти зі справжніми цінностями», - Глава УГКЦ

Глава Української Греко-Католицької Церкви у традиційному щорічному Зверненні до молоді на Квітну неділю закликав «дерзати, мріяти про велике та великого бажати». Про це повідомляє 3 квітня Департамент інформації УГКЦ.

Патріарх Святослав зауважив, що Церква завжди буде поруч з ними. Він додав, що сьогодні світ огорнули непевність і страх. Предстоятель УГКЦ пригадав усім досвід історії, зокрема Європи другого тисячоліття, в якій після епідемій і подібних потрясінь завжди змінювався світовий лад. Він висловив припущення, шо сьогодні і ми станемо свідками змін основ сучасних держав, економічних систем і способів організації світового співтовариства.

Наголосивши, що «подальша доля держав, систем і всього світового співтовариства залежатиме передовсім від того, чи цей сучасний світ, який називаємо «глобальний Єрусалим» відкриє свої брами для Бога, що в Христі-Спасителі приносить мир, мудрість і надію».

За його словами дуже важливо, щоб в оновленний світ молодь ввійшла зі справжніми цінностями, «що роблять людину людиною, і цим, наче зеленими галузками, привітала Спасителя-Месію».

«Лише тоді, коли сучасна молодь заспіває Йому «Осанна», – пише далі Глава УГКЦ до молоді, – цей новий світ стане світом людини і для людини, в якому будуватиметься культура життя, а не смерті, – світом, в якому людське життя, що його цінність ми вкотре для себе відкрили під час епідемії, буде наріжним каменем демократії, міжнародного права та нових глобальних економічних стосунків», – переконаний духовний лідергреко-католиків.

Глава Церкви запевнив молодь, що сьогодні Церква потребує їхньої креативної та винахідливої допомоги та підтримки як експертів у розвинених сучасних технологіях. «Від імені старших людей Церква сьогодні каже вам: «Щире спасибі!» Продовжуйте і розвивайте своє служіння, дбаючи при цьому про особисту безпеку, скеровуйте свою енергію на тих, хто її потребує».

Блаженніший Святослав закликав з користю проводити час під час карантину: спілкуватися з рідними, слухати родинні історії, відкривати їх для себе. Запевнивши, що сьогоднішня епідемія є «прочуханкою для зарозумілого людства, щоб відсіяти зерно від полови і ще раз усвідомити, що є найважливіше. Криза – це тест на милосердя, нагода для доброти та служіння. Хочемо, щоб зокрема ви, молоді люди, знали, що ваша Церква-мати проходитиме спільно з вами ці випробування, оточуючи та супроводжуючи вас і ваших рідних своєю неустанною молитвою», – наголосив він.

«Сьогодні, як ніколи, час для найсміливіших ваших мрій: підкорити космос, винайти ліки від раку, подолати епідемії, збудувати справедливу економічну систему, захистити хворих і немічних, шукати альтернативні джерела енергії, сконструювати нешкідливі для планети засоби пересування тощо. Дерзайте! Мрійте про велике! Великого бажайте!» – закликав молодь на завершення свого звернення Глава Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/young_people/79538/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем обувь под платье: совет эксперта Использование миостимуляции Вулкан казино — развлечения для каждого Сочетание цветов в одежде Приметы на свадьбу что можно что нельзя

Публикации