В окупованому Луганську медиків зібрали на молебень проти коронавірусу

02.04.2020 8:48 9

В окупованому Луганську медиків зібрали на молебень проти коронавірусу

В окупованому Луганську влаштували масовий молебень за зцілення від COVID-19.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на сепаратистські ЗМІ.

Молебень відбувся в луганському храмі-каплиці. У ньому взяли участь парафіяни храму, лікарі та представники медичного персоналу дерматовенерологічного, онкологічного і протитуберкульозного диспансерів.

Одним з організаторів заходу виступив "голова комісії з розвитку охорони здоров'я і фізичної культури Громадської палати ЛНР" Володимир Радіонов.

Він нагадав, що під час поширення небезпечних хвороб у православній церкві традиційно служиться "молебний спів під час згубної пошесті і смертоносної зарази".

Радіонов підкреслив, що в ОРЛО "немає зафіксованих випадків захворювання коронавирусною інфекцією, тому ми молимося про тих, хто хворіє у всьому світі".

"Споконвіку для віруючих людей було звичайною справою під час пошестей холери або чуми накладати на себе багатоденний пост, здійснювати молебні і хресні ходи з чудотворними іконами або до святих місць".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79501/

Следующая новость
Предыдущая новость

Портал для яркого и незабываемого отдыха Все о криптовалюте на одном портале Чернила для принтера: качество по лучшей цене Честность игрового процесса в слоте Sun of Egypt: гарантия рандомности и предсказуемости Оперативные услуги ритуальной компании в Москве

Публикации