В окупованому Криму поглумилися над мусульманськими могилами

20.05.2020 0:09 0

В окупованому Криму поглумилися над мусульманськими могилами

У селі Владиславівка Нижньогірського району на мусульманському кладовищі виявлено повалені надгробні камені. Про це кореспонденту Крим.Реалії розповіла адвокат Еміне Авамілєва з посиланням місцевих жителів, які виявили розбиті могили своїх рідних.

За словами Авамілєвої, кримські татари звернулися до правоохоронних органів, однак там вважають це «внутрішньородинним розглядом».

«16 травня родичі на мусульманському кладовищі виявили повалені надгробні камені. Це близько 5-6 надгробних каменів. Коли вони звернулися до правоохоронних органів, там визнали, що це внутрішньородинний розгляд. Стосовно один одного якась неприязнь, навіть нібито ворожі стосунки, і що це ніяке не розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Вони просто спробували звести цю справу нанівець», – повідомила адвокат.

Авамілєва не виключає, що це провокація. Бо повалені надгробні камені були виявлені напередодні річниці геноциду кримськотатарського народу.

«Які б внутрішні сімейні справи не відбувалися, у кримських татар не заведено так розбиратися між собою, тим більше поглумитися над похованнями. Такого в історії кримських татар, в історичних хроніках такого немає. Це не заведено у нас, у мусульман, таким чином цинічно, вандальним способом поглумитися над похованнями», – підкреслила Еміне Авамілєва.

Офіційна інформація російської поліції в Криму щодо цього інциденту відсутня. Підтвердження інформації з інших джерел немає.

У листопаді 2019 року стало відомо про черговий акт вандалізму на мусульманському кладовищі в анексованому Криму. За інформацією кримськотатарського активіста Заїра Смедлі, в с. Петрівка Красногвардійського району невідомі розбили на кладовищі надгробок.

До цього в Ленінському районі Криму невідомі зруйнували близько 15 надгробків на території мусульманського кладовища в селищі міського типу Багерове. Пізніше повідомили, що винуватців знайшли, ними виявилися місцеві підлітки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/vandalism/80253/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Качественная и недорогая мебель для вашего дома Форма справки на оружие Игровые автоматы: особенности разных категорий! Відеоспостереження — чи необхідно його підключати?

Публикации