В офіційному виданні Вселенського Патріархату єрархи УПЦ МП «втратили» свої титули

24.01.2020 23:29 0

В офіційному виданні Вселенського Патріархату єрархи УПЦ МП «втратили» свої титули

Щорічне видання Вселенського Патріархату не визнає титулів єпископів Московського Патріархату в Україні.

Так, наприклад, митрополит Київський і всієї України Онуфрій (Березовський) вже не згаданий з таким титулом у цьому виданні. Натомість весь єпископат названий із прив’язкою до місцеперебування того чи іншого єрарха УПЦ МП. Наприклад «Онуфрій митрополит у Києві».

Як зазначає видання Духовний фронт України, позбавлення єпископського титулу позбавляє і священнодіяти на території іншої Церкви адже, згідно з православними канонами, в одній єпархії може бути лише один єпископ, а не два чи більше.

Нагадаємо, перед Об’єднавчим Собором Вселенський Патріарх Варфоломій І надіслав листа митрополиту Московського Патріархату в Україні Онуфрію. В листі було сказано, що після Об’єднавчого Собору він не зможе носити свій титул «митрополит Київський і всієї України», бо цей титул буде присвоєно новообраному Предстоятелю Церкви.

У щорічному виданні Константинопольської Церкви Православна Церква України названа 15-ою Церквою у списку автокефальних Церков. Блаженніший Епіфаній титулується Митрополитом Київським і всієї України.

Усі єпископи УПЦ Московського Патріархату зазначені у списках єпископів Російської Православної Церкви.

В книзі також згадані важливі події, пов’язані із наданням автокефалії ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78646/

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Дитячий одяг на всі сезони Экспертная оценка антикварных вещей по фото

Публикации