В Одесі різні конфесії молилися за мир і єдність християн

22.01.2020 14:59 0

В Одесі різні конфесії молилися за мир і єдність християн

У римо-католицькому соборі в Одесі 20 січня відбулася екуменічна молитва за єдність християн, яка традиційно проходить у всьому світі з 18 до 25 січня.

На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького, керівники і представники різних Церков взяли участь в щорічній молитві за мир і єдність християн.

Міжконфесійний молебень за традицією відбувся у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ м.Одеси.

У заході взяли участь Предстоятель Німецької Євангелічно-Лютеранскоц Церкви України єпископ Сергі Машівський, єпископ Одеського Екзархату УГКЦ Михайло Бубній, священнослужитель Одеської єпархії ПЦУ архимандрит Микита Сировегін, секретар Духовної ради християн в Одеській області Олександр Чернега, єпископ ЄХБ в Одеській області Олександр Димов, пастор ХВЄ Віктор Марченко, пастор Віталій Казаченко, настоятель храму святого Григорія Просвітетеля Української єпархії Вірменської апостольської Церкви м.Одеси о.Абгар Глчян та інші.

Про це РІСУ повідомив Олександр Чернега.

В Одесі різні конфесії молилися за мир і єдність християн

В Одесі різні конфесії молилися за мир і єдність християн

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/78612/

Следующая новость
Предыдущая новость

Миниатюрная овчарка - вельш корги кардиган Качественная и тихая стиральная машина Bosch Херсонці: боєць АТО повісився після сповіді у священика УПЦ Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч

Публикации