В Ізраїлі заарештували рабина, який тримав у рабстві 50 жінок і дітей

15.01.2020 22:48 3

В Ізраїлі заарештували 60-річного рабина, підозрюваного в утриманні близько 50 жінок і дітей «в рабських умовах». Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Associated Press.

За інформацією поліції, у рабина було вісім спільниць. Всі вони ізолювали жінок і дітей в одному домі, забороняючи їм контактувати з родичами та зовнішнім світом.

Головного підозрюваного також звинувачують у крадіжці грошей і застосуванні різних форм насильства в якості покарання.

Наголошується, що жінки та діти перебували всередині будинку кілька місяців. Рабин відбирав у всіх гроші та утримував проти їх волі.

В офіційному повідомленні ізраїльської поліції говориться, що людей утримували під виглядом «жіночої семінарії», а рабин скоював злочини проти жінок і дітей «роками».

Відомо також, що жінки працювали на посадах, затверджених рабином. Зарплати вони віддавали йому.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78529/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Купить двигатель для садовой техники недорого Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Партнерская деятельность, предложенная в казино Вулкан Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе

Публикации